Statystyki rejestracji uczniów

Lista szkół biorących udział w II edycji konkursu InstaLogik oraz liczba uczniów zarejestrowanych z każdej szkoły.

Data aktualizacji: 2020-10-09 g. 10:00

Województwo Szkoła
Liczba uczniów
DOLNOŚLĄSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA ASLAN IM. C. S. LEWISA W GŁOGOWIE
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOLESŁAWA CHROBREGO W ŻÓRAWINIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ALEKSANDRA JANOWSKIEGO W BOLESŁAWCU
6
SZKOŁA PODSTAWOWA W MIŁKOWICACH
6
KUJAWSKO-POMORSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SZTYNWAGU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. SYNÓW PUŁKÓW Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BYDGOSZCZY
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ŚW.JANA PAWŁA II W TORUNIU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BYDGOSZCZY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 63 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W BYDGOSZCZY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W BYDGOSZCZY
6
LUBELSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ST. CZARNIECKIEGO W GOŁĘBIU
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRAŚNIKU
6
SZKOŁA PODSTAWOWA W KORCHOWIE PIERWSZYM
3
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH W BARANOWIE
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO SZKOŁA PODSTAWOWA W MAŁASZEWICZACH
3
LUBUSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KPT. STANISŁAWA BETLEJA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. ADAMA MICKIEWICZA W ZIELONEJ GÓRZE
1
ŁÓDZKIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIEPÓŁCI
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KIETLINIE
29
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WOLI KAMOCKIEJ
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KOLUSZKACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 120 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 122
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 149 IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W KRAŚNICY
3
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYNCZYCACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W WYGNANOWIE
8
MAŁOPOLSKIE SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KRAKOWIE
9
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W DOMINIKOWICACH
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŚLEDZIEJOWICACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADZISZOWIE 32-052 RADZISZÓW, UL. SZKOLNA 7
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W GROMNIKU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ZBYLITOWSKIEJ GÓRZE
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARIANA KOWALSKIEGO W RZYKACH
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W WIELICZCE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KURIERÓW SĄDECKICH W MUSZYNIE
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 IM. GEN. JÓZEFA BEMA W KRAKOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, IM. JULIANA TUWIMA W KASINCE MAŁEJ
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KRAKOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 IM. TEOFILA LENARTOWICZA W KRAKOWIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 IM. LUCJANA RYDLA W KRAKOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 148 IM. POLSKICH NOBLISTÓW W KRAKOWIE
1
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.KATARZYNY SMRECZYŃSKIEJ W KONINIE-SZKOŁA PODSTAWOWA
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MUSZYNIE
2
ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH IM. KRÓLA BOLESŁAWA CHROBREGO W NOWYM SĄCZU
7
MAZOWIECKIE KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PIOTRA SKARGI
5
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA GAUDEAMUS
1
POLSKO-ANGIELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA MENTIS "PIWONIOWA"
2
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK IM. BŁ. M. MARCELINY DAROWSKIEJ
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BOLESŁAWA PRUSA W PIONKACH
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W PUŁTUSKU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W CZERSKU
12
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W JÓZEFINIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI
6
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PŁKA STANISŁAWA KRÓLICKIEGO W IZABELINIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W OŻAROWIE MAZOWIECKIM
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W GWIZDAŁACH
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ GRUPY KAMPINOS W BORZĘCINIE DUŻYM
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOLESŁAWA PRUSA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BAONU "NADBUŻAŃSKIEGO" AK W ŁOCHOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 112 PRZYMIERZA RODZIN IM. JANA PAWŁA II
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 146 IM. JANUSZA KORCZAKA
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 175 IM. HELENY MARUSARZÓWNY W WARSZAWIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. M. KONOPNICKIEJ
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 220 IM. STANISŁAWA KOPCZYŃSKIEGO
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 221 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BARBARY BRONISŁAWY CZARNOWSKIEJ
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 225 IM. JÓZEFA GARDECKIEGO
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 263 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 264 IM. GABRIELI MISTRAL W WARSZAWIE
11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 303 IM. FRYDERYKA CHOPINA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 306 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 355 IM. JANA WEDLA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 356 IM.RYSZARDA KACZOROWSKIEGO
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 368 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 374 IM. GEN. PIOTRA SZEMBEKA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM JANUSZA KORCZAKA
11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SIEDLCACH
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ZBIGNIEWA GĘSICKIEGO "JUNO"
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W SIEDLCACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 96 IM. IRENY KOSMOWSKIEJ
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 98 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LUCY MAUD MONTGOMERY
3
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘGU PROBOSTWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 2 IM. JANA PAWŁA II
4
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 344 IM.POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W GRODZISKU MAZOWIECKIM
2
OPOLSKIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GŁUCHOŁAZACH
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W STRZELCACH OPOLSKICH
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAWADZKIEM
3
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WĘGRACH
4
PODKARPACKIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BISKUPA JANA OZGI W WOLI RANIŻOWSKIEJ
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W ŚWILCZY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W MIELCU
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO
3
SZKOŁA PODSTAWOWA W IWIERZYCACH IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO
6
SZKOŁA POSTAWOWA WIERZAWICE
1
PODLASKIE SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BIAŁYMSTOKU
1
POMORSKIE KATOLICKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II
9
KATOLICKIE SZKOŁY NIEPUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II
2
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "NASZA SZKOŁA"
3
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW ZIEMI GDAŃSKIEJ
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZYGMUNTA BUKOWSKIEGO W CZERNIEWIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W BRUSACH
14
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TCZEWIE
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BRUSACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. GUSTAWA MORCINKA W GDAŃSKU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. JANA PARANDOWSKIEGO W GDAŃSKU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. DRA WŁADYSŁAWA GĘBIKA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KWIDZYNIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA CZŁUCHÓW
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOWALACH
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W GDYNI
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BORKOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA BRZECHWY W BORKOWIE
2
ŚLĄSKIE PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "AKADEMIA MŁODYCH"
1
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ"
3
SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SALEZJAŃSKIM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W TARNOWSKICH GÓRACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALFREDA SZKLARSKIEGO W SARNOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. GUSTAWA MORCINKA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. ADAMA DZIKA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W ZABRZU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. RODŁA W ZABRZU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. EMILII ZAWIDZKIEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 W ZABRZU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. ROBERTA BEDNORZA W ZABRZU W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 8 W ZABRZU
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KS.STEFANA PIECZKI
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W PACZYNIE
1
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. UNII EUROPEJSKIEJ W BORONOWIE
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ"
2
ŚWIĘTOKRZYSKIE SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W WODZISŁAWIU
1
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KOZŁOWIE
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PUBLICZNYCH NR 3 W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
1
WARMIŃSKO-MAZURSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W UZDOWIE
8
WIELKOPOLSKIE PIĄTKOWSKA SZKOŁA SPOŁECZNA IM. DR WANDY BŁEŃSKIEJ
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ARKADEGO FIEDLERA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KALISZU
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. JERZEGO KUKUCZKI
8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO Z ODDZIALAMI INTEGRACYJNYMI
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
18
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM.MARII KONOPNICKIEJ
37
ZACHODNIOPOMORSKIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJACIÓŁ DZIECI W MIERZYNIE
6
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BEŁCZNIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA ŁOBEZ
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3, IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŁOBZIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. JANA PAWŁA II W SZCZECINIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. UNICEF W KOSZALINIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W KOSZALINIE
1
11
Całkowicie:
559