Statystyki rejestracji uczniów

Lista szkół biorących udział w II edycji konkursu InstaLogik oraz liczba uczniów zarejestrowanych z każdej szkoły.

Data aktualizacji: 2020-11-18 g. 16:00

Województwo Szkoła
Liczba uczniów
DOLNOŚLĄSKIE PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "OXPRESS" W BOLESŁAWCU
14
PUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA U ŚW. PANKRACEGO W JELENIEJ GÓRZE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA "PRIMUS"
2
SZKOŁA PODSTAWOWA ASLAN IM. C. S. LEWISA W GŁOGOWIE
8
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA WYŻYKOWSKIEGO W KROTOSZYCACH
14
SZKOŁĄ PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W RZECZYCY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PSZENNIE
8
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OSADNIKÓW WOJSKOWYCH W TRÓJCY
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W ŚCIĘGNACH
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W BOLESŁAWCU
27
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GŁOGOWIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. PPOR. JÓZEFA KRYSIŃSKIEGO W OBORNIKACH ŚLĄSKICH
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PROCHOWICACH
8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W ZGORZELCU
36
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ARMII KRAJOWEJ W BOLESŁAWCU
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ALEKSANDRA JANOWSKIEGO W BOLESŁAWCU
24
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANA Z GŁOGOWA W GŁOGOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. POLSKICH ODKRYWCÓW W GŁOGOWIE
9
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRASZOWICACH
4
SZKOŁA PODSTAWOWA W BUDZOWIE Z FILIĄ W GRODZISZCZU
4
SZKOŁA PODSTAWOWA W MIŁKOWICACH
7
SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDŹWIEDZICACH
2
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZARĘBIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W ZWRÓCONEJ
3
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W BOŻEJOWICACH
1
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W KRAŚNIKU DOLNYM
2
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 12
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH U ŚW. PANKRACEGO W JELENIEJ GÓRZE
1
KUJAWSKO-POMORSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SZABDZIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W DOBRCZU
6
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY W LASKOWNICY
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
3
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM.KS.PRYMASA STEFANA KAR.WYSZYŃSKIEGO Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BYDGOSZCZY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. SYNÓW PUŁKÓW Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W BYDGOSZCZY
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ŚW.JANA PAWŁA II W TORUNIU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W BYDGOSZCZY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 IM. TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW MIASTA BYDGOSZCZY
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BYDGOSZCZY
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 63 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W BYDGOSZCZY
3
SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W BYDGOSZCZY
21
SZKOŁA PODSTAWOWA W JANIKOWIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA W MARKOWICACH IM. GUSTAWA ZIELIŃSKIEGO
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MOGILNIE
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK NR 1
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 32
2
LUBELSKIE NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "KLASYK"
5
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOŹDZIE LIPIŃSKIM
3
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SEBASTIANA FABIANA KLONOWICA W LUBLINIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA
13
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANNY I ANDRZEJA NOWAKÓW W OŻAROWIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW POWSTANIA WARSZAWSKIEGO W BRZEŹNICY BYCHAWSKIEJ
7
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W HUCIE DĄBROWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. DOMINIKA MAJA W ZARASZOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W STRZESZKOWICACH DUŻYCH
10
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W BUKOWEJ
9
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W SŁODKOWIE TRZECIM
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ST. CZARNIECKIEGO W GOŁĘBIU
11
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO W SNOPKOWIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOLESŁAWA PRUSA W HRUBIESZOWIE
16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W CHEŁMIE
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PUŁAWACH
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W LUBLINIE
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W ŁĘCZNEJ
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W CHEŁMIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. LUBELSKIEGO LIPCA 1980
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRAŚNIKU
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W CHEŁMIE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWICY
9
SZKOŁA PODSTAWOWA W KORCHOWIE PIERWSZYM
22
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOWALINIE
5
SZKOŁA PODSTAWOWA W STAWIE
15
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH W BARANOWIE
7
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO SZKOŁA PODSTAWOWA W MAŁASZEWICZACH
3
ZESPÓŁ SZKÓŁ W HUCIE DĄBROWIE
5
LUBUSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. ADAMA MICKIEWICZA W ZIELONEJ GÓRZE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. SZARYCH SZEREGÓW W GORZOWIE WLKP.
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W GORZOWIE WLKP.
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GORZOWIE WLKP.
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GORZOWIE WLKP.
25
SZKOŁA PODSTAWOWA W DESZCZNIE
1
ŁÓDZKIE ANGLOJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA PRZY SZKOLE EUROPEJSKIEJ
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W RADOMSKU
10
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIEPÓŁCI
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KIETLINIE
37
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RADOSZEWICACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WOLI KAMOCKIEJ
7
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA W PRUSINOWICACH
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W GUZEWIE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W JANISZEWICACH
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W LUTOMIERSKU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W WOLBORZU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA DŁUGOSZA W RZGOWIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KOLUSZKACH
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 120 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA
16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 122
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 149 IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W PABIANICACH
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA
8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZGIERZU
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W KADZIDŁOWEJ
2
SZKOŁA PODSTAWOWA W KRAŚNICY
4
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWIATKOWICACH
2
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYNCZYCACH
8
SZKOŁA PODSTAWOWA W WYGNANOWIE
8
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 10 W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM
5
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LUBOCHNI
4
ZESPÓŁ SZKÓŁ W KWIATKOWICACH
1
MAŁOPOLSKIE DA VINCI PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KRAKOWIE
7
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA PRZY PARAFII ŚW.HELENY W NOWYM SĄCZU
1
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAKOPANEM
1
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W KRAKOWIE
21
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W DOMINIKOWICACH
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W STANIĄTKACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONIEGO SEWIOŁKA W CZUŁOWIE
15
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. WALERIANA CZUMY W ZAWADCE
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA III SOBIESKIEGO W PRZEGINI
12
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W JANGROCIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W OCHOTNICY GÓRNEJ
13
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W KORNATCE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADZISZOWIE 32-052 RADZISZÓW, UL. SZKOLNA 7
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. T. KOŚCIUSZKI W GOSZYCACH
6
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SIEPRAWIU
10
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W GROMNIKU
12
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZOFII STRYSZOWSKIEJ W JANOWICACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ZBYLITOWSKIEJ GÓRZE
9
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W BINAROWEJ
3
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W ROZTOCE
12
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MJR JÓZEFA RYŁKO W CZERNEJ
10
SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARIANA KOWALSKIEGO W RZYKACH
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ARMII KRAJOWEJ W SZYNWAŁDZIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA III SOBIESKIEGO W LIBIĄŻU
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W WIELICZCE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W OŚWIĘCIMIU
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KURIERÓW SĄDECKICH W MUSZYNIE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚWETEGO JÓZEFA W KASZOWIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ADAMA MICKIEWICZA W CHRZANOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 IM. GEN. JÓZEFA BEMA W KRAKOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 141 IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W KRAKOWIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 IM. KS. KARD. ADAMA STEFANA SAPIEHY W KRAKOWIE
26
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W STARYM SĄCZU
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W NIEPOŁOMICACH
11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W RABCE-ZDROJU
18
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, IM. JULIANA TUWIMA W KASINCE MAŁEJ
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W CHRZANOWIE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA W KRAKOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W KRAKOWIE
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JÓZEFA RAJSKIEGO BURMISTRZA NOWEGO TARGU W NOWYM TARGU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 IM. TEOFILA LENARTOWICZA W KRAKOWIE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KRAKOWIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 IM. LUCJANA RYDLA W KRAKOWIE
58
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 IM. JOACHIMA LELEWELA W KRAKOWIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA W BĘDKOWICACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNYM DUNAJCU
18
SZKOŁA PODSTAWOWA W JAWISZOWICACH IM. K. I. GAŁCZYŃSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W PALEŚNICY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZAROWIE
32
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 148 IM. POLSKICH NOBLISTÓW W KRAKOWIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 151 IM. UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO W KRAKOWIE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 22 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W KRAKOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 30 IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO W KRAKOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE
18
ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA W KRAKOWIE
11
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM.KATARZYNY SMRECZYŃSKIEJ W KONINIE-SZKOŁA PODSTAWOWA
1
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA BEMA W WOLI FILIPOWSKIEJ
1
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SIEPRAWIU
2
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WOLI FILIPOWSKIEJ
2
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BINAROWEJ,SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO I GMINNE PRZEDSZKOLE IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO
3
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MUSZYNIE
4
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WIELMOŻY
6
ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH IM. KRÓLA BOLESŁAWA CHROBREGO W NOWYM SĄCZU
7
ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W RZYKACH
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZEGINI
1
ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W ZDROCHCU
3
MAZOWIECKIE AKADEMIA PRYMUSA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. LEONARDA DA VINCI W SOCHACZEWIE
23
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PIOTRA SKARGI
11
NIEPUBLICZNA INTEGRACYJNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ACHILLESA RATTI
1
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "EDULAB"
12
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "NASZA SZKOŁA" IM. JANUSZA KORCZAKA W WARSZAWIE
1
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA FAMILIA
13
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA GAUDEAMUS
2
POLSKO-ANGIELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA MENTIS "PIWONIOWA"
2
PRYWATNA MĘSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. CECYLII PLATER-ZYBERKÓWNY
9
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 EDU BENE
2
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IM. JANA BRZECHWY
1
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BATALIONÓW CHŁOPSKICH W STARYCH ZAWADACH
3
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W ZARĘBACH
17
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W CZARNOCINIE
3
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W STARYM LUBIEJEWIE
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BOLESŁAWA PRUSA W PIONKACH
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z KLASAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W PUŁTUSKU
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. PAWŁA KAMIŃSKIEGO W SOKOŁOWIE PODLASKIM
5
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM.ORŁA BIAŁEGO W RADOMIU
22
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYŁĘKU
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWIE IM.KS. MARIANA PANKA
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE TYRZYŃSKIEJ
5
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 1 IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W KOBYŁCE
3
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. LOTNIKÓW AMERYKAŃSKICH
8
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. DZIECI ZJEDNOCZONEJ EUROPY SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.JANA TWARDOWSKIEGO W STARYM BOSEWIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA HELIANTUS
9
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 11 LISTOPADA 1918 ROKU W DOMANICACH KOLONII
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRYDERYKA CHOPINA W KSIĄŻENICACH
33
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. J. DWERNICKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W CZARNEJ
3
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA ADAMA MAKLAKIEWICZA W MSZCZONOWIE
9
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA JAGIELSKIEGO W MIĘDZYBOROWIE
10
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W CZERSKU
14
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W JÓZEFINIE
11
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI
7
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PŁKA STANISŁAWA KRÓLICKIEGO W IZABELINIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA BATOREGO W LESZNIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO W TERESINIE
16
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W OŻAROWIE MAZOWIECKIM
6
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W GWIZDAŁACH
13
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WITOLDA DOROSZEWSKIEGO W NADARZYNIE
27
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W OTRĘBUSACH
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WSPÓLNEJ EUROPY W ZALESIU GÓRNYM
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY I PUŁKU PIECHOTY LEGIONÓW JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W OLSZYCU SZLACHECKIM
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ GRUPY KAMPINOS W BORZĘCINIE DUŻYM
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOLESŁAWA PRUSA
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BAONU "NADBUŻAŃSKIEGO" AK W ŁOCHOWIE
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA DOBROGOSTA KRASIŃSKIEGO W WĘGROWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. KSIĘŻNEJ ALEKSANDRY OGIŃSKIEJ W SIEDLCACH
16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 112 PRZYMIERZA RODZIN IM. JANA PAWŁA II
18
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 128 IM. JÓZEFA NIEĆKI
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 146 IM. JANUSZA KORCZAKA
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W PŁOCKU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 150 IM. WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 168 IM. CZESŁAWA NIEMENA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 171 IM. STANISŁAWA STASZICA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 172 IM. POLSKIEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 175 IM. HELENY MARUSARZÓWNY W WARSZAWIE
13
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
13
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MROZACH W ZESPOLE SZKÓŁ IM. ADAMA MICKIEWICZA W MROZACH
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKA W BŁONIU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŻOŁNIERZY A.K. II REJONU CELKÓW W MARKACH
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 209 IM. HANKI ORDONÓWNY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 215 IM. PIOTRA WYSOCKIEGO
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 220 IM. STANISŁAWA KOPCZYŃSKIEGO
23
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 221 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BARBARY BRONISŁAWY CZARNOWSKIEJ
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 225 IM. JÓZEFA GARDECKIEGO
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 238 IM. CHRISTO BOTEWA
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 257 IM. PROF.MARIANA FALSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 263 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 264 IM. GABRIELI MISTRAL W WARSZAWIE
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 277 IM. ELIZY ORZESZKOWEJ
17
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W LEGIONOWIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. M.J. PIŁSUDSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KS. JANA TWARDOWSKIEGO W SIERPCU
23
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 303 IM. FRYDERYKA CHOPINA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 306 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO
13
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 316 IM. ASTRID LINDGREN
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 319 IM. MARII KANN
11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 340 IM. PROFESORA BOGUSŁAWA MOLSKIEGO
29
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 355 IM. JANA WEDLA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 356 IM.RYSZARDA KACZOROWSKIEGO
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 360
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 365 IM.WOJCIECHA ZAWADZKIEGO
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 368 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 369 IM. ANTONIEGO BOLESŁAWA DOBROWOLSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 374 IM. GEN. PIOTRA SZEMBEKA
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 382
49
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 383 IM. KSIĘDZA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 384 IM. STANISŁAWA STASZICA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 398
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM JANUSZA KORCZAKA
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SIEDLCACH
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW SPOD DARNICY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II, Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI I ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KSIĘCIA MAZOWIECKIEGO SIEMOWITA IV
8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ZBIGNIEWA GĘSICKIEGO "JUNO"
13
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. MACIEJA ALEKSEGO DAWIDOWSKIEGO "ALKA"
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. MACIEJA ALEKSEGO DAWIDOWSKIEGO "ALKA", SZKOŁA FILIALNA GILARSKA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 75 IM. MARII KONOPNICKIEJ
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 IM. WANDY ZIELEŃCZYK
17
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W SIEDLCACH
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 IM. MARII KOWNACKIEJ
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 IM. BRONISŁAWA CZECHA
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 IM. GABRIELA NARUTOWICZA
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 IM. JANA BRZECHWY
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 94 IM. I MARSZAŁKA POLSKI JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 96 IM. IRENY KOSMOWSKIEJ
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 98 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LUCY MAUD MONTGOMERY
9
SZKOŁA PODSTAWOWA W FELIKSOWIE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘGU PROBOSTWIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA W ULASKU
14
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W PŁOCKU
11
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 2 IM. JANA PAWŁA II
10
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 280 IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W WARSZAWIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 344 IM.POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
9
ZESPÓŁ OŚWIATOWY W NOWYCH IGANIACH SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. IGNACEGO PRĄDZYŃSKIEGO
11
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KUCZBORKU-OSADZIE
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W GRODZISKU MAZOWIECKIM
21
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W WARSZAWIE
2
ZESPÓŁ SZKÓŁ W STARYM BOSEWIE
3
OPOLSKIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GUSTAWA MORCINKA W GNOJNEJ
7
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GŁUCHOŁAZACH
10
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W STRZELCACH OPOLSKICH
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. KSIĘCIA JANA DOBREGO
4
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
3
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAWADZKIEM
5
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WĘGRACH
12
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WINCENTEGO WITOSA W KOWALACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W PRASZCE
18
PODKARPACKIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W JEŻOWEM CENTRUM
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BISKUPA JANA OZGI W WOLI RANIŻOWSKIEJ
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW OPERACJI KARPACKO-DUKIELSKIEJ W IWLI
8
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SIERAKOŚCACH
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W LUBATÓWCE
25
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W ŚWILCZY
14
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA KOCHANOWSKIEGO W SZÓWSKU
3
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA DĄMBSKIEGO W RUDNEJ WIELKIEJ
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI
17
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W MIELCU
16
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. WOJSKA POLSKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16
12
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W NIECHOBRZU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. LUDWIKA NABIELAKA W STOBIERNEJ
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 IM. PŁK. ŁUKASZA CIEPLIŃSKIEGO
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.WOJSKA POLSKIEGO
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. KS. PIOTRA SKARGI
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ŻWIRKI I WIGURY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPORTOWYMI W MIELCU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8
15
SZKOŁA PODSTAWOWA W CEWKOWIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA W IWIERZYCACH IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO
10
SZKOŁA PODSTAWOWA W KSIĄŻNICACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W MALINÓWCE
9
SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM DZIKOWIE
4
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYRAKOWIE
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOLI MIELECKIEJ IM.JÓZEFA MAKSYMILIANA OSSOLIŃSKIEGO
4
ZESPÓŁ SZKÓŁ W WOLI RANIŻOWSKIEJ
1
PODLASKIE SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BIAŁYMSTOKU
2
SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FERDYNANDA MARECKIEGO
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W FILIPOWIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA BAKAŁARZA W BAKAŁARZEWIE
8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. STANISŁAWA STASZICA W ŁOMŻY
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W BIAŁYMSTOKU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁUCZU
5
ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUROŚNI KOŚCIELNEJ
1
POMORSKIE GDAŃSKIE SZKOŁY AUTONOMICZNE GDAŃSKA AUTONOMICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
4
KATOLICKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II
8
KATOLICKIE SZKOŁY NIEPUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II
1
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA "NASZA SZKOŁA"
3
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA AKADEMIA MONTESSORI W PRUSZCZU GDAŃSKIM
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW ZIEMI GDAŃSKIEJ
16
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAWŁA GÓRY W MRZEZINIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SPORTOWCÓW POLSKICH W TRZEBIELINIE
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA DE LA SALLE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TAJNEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ "GRYF POMORSKI" W LUBNI
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZYGMUNTA BUKOWSKIEGO W CZERNIEWIE
8
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOHATERÓW GRUDNIA'70 W ŁĘGOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA III SOBIESKIEGO W GNIEWIE
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W BRUSACH
17
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.JANUSZA KORCZAKA
12
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TCZEWIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. WICEADM. JÓZEFA UNRUGA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W CZERSKU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KONTRADMIRAŁA WŁODZIMIERZA STEYERA
13
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MAKSYMILIANA GOLISZA W SZTUMIE
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W BRUSACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM.II MORSKIEGO PUŁKU STRZELCÓW
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 IM. GUSTAWA MORCINKA W GDAŃSKU
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. KPT. STANISŁAWA KOSKO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. KAZIMIERZA SOŁTYSIKA W GDAŃSKU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. DRA WŁADYSŁAWA GĘBIKA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KWIDZYNIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ W SŁUPSKU
4
SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA CZŁUCHÓW
2
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOWALACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W RZECZENICY IM. GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA
6
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 10 IM. POLONII W SŁUPSKU
3
SZKOŁY IM. ŚW. JANA DE LA SALLE
8
ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W ROZŁAZINIE
10
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY IM. UNII EUROPEJSKIEJ W CHOCZEWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOCZEWIE
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3 W GDYNI
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BORKOWIE
2
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BORKOWIE - SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA BRZECHWY W BORKOWIE
9
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 W GDAŃSKU - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANA PAWŁA II
2
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W CZŁUCHOWIE
3
ZESPÓŁ SZKÓŁ W RZECZENICY
1
ŚLĄSKIE NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZALESICACH
8
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "AKADEMIA MŁODYCH"
16
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ"
3
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW OŚWIĘCIMSKICH W RUDZICZCE
2
SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SALEZJAŃSKIM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM W TARNOWSKICH GÓRACH
1
SALEZJAŃSKI OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY W TARNOWSKICH GÓRACH
1
SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W RADLINIE
8
SZKOŁA PODSTAWOWA "AKADEMIA SOWARD"
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALFREDA SZKLARSKIEGO W SARNOWIE
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EMILII MICHALSKIEJ W PRUCHNEJ
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KONOPISKACH
12
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W GÓRZE
8
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA KASSOLIKA W MIĘDZYRZECZU
17
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W NĘDZY
10
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BOBROWNIKACH
4
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W KAMIENICY POLSKIEJ
9
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II
15
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW. JANA DE LA SALLE W CZĘSTOCHOWIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W MIERZĘCICACH
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZAWIERCIU
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. W. SEBYŁY W KŁOBUCKU
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. GUSTAWA MORCINKA
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM.ŚW.STANISŁAWA KOSTKI
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. ADAMA DZIKA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. JANUSZA KORCZAKA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W ZABRZU
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19 IM. JULIANA TUWIMA
23
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W PORĄBCE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W RADZIONKOWIE
23
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. K.K.BACZYŃSKIEGO
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.JANA PAWŁA II
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W JAWORZNIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W DABROWIE GÓRNICZEJ
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 IM. RODŁA W ZABRZU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM.IGNACEGO MOŚCICKIEGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
7
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. EMILII ZAWIDZKIEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 W ZABRZU
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 W ZABRZU
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. ROBERTA BEDNORZA W ZABRZU W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 8 W ZABRZU
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 W ZESPOLE SZKÓŁ 5 IM.JÓZEFA RYMERA W RYBNIKU
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. GUSTAWA MORCINKA W RADLINIE
8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KS.STEFANA PIECZKI
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA
11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 IM. JANUSZA KORCZAKA W SOSNOWCU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA LOMPY
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. ADAMA MICKIEWICZA W GLIWICACH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANUSZA KORCZAKA W JAWORZNIE
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM.BOLESŁAWA CHROBREGO
1
SZKOŁA PODSTAWOWA W BORONOWIE W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. UNII EUROPEJSKIEJ W BORONOWIE
1
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. UNII EUROPEJSKIEJ W BORONOWIE
1
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 2 W MYSŁOWICACH
3
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 3
3
ZESPÓŁ SZKOLNO -PRZEDSZKOLNY IM. JANA PAWŁA II W KOPALNI
4
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, UL. MIESZKA I 20
4
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W SARNOWIE
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 7 W ŻORACH
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OGRODZIEŃCU
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POGRZEBIENIU - SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JULIUSZA LIGONIA
3
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRUCHNEJ
2
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W RUDZICZCE
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZABŁOCIU
1
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZWONOWICACH
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH "TWOJA PRZYSZŁOŚĆ"
1
ŚWIĘTOKRZYSKIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA OLRYCHA SZANIECKIEGO W SZAŃCU
2
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W BILCZY
5
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W OBRAZOWIE
5
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W WODZISŁAWIU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W OBLĘGORKU
8
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PROMNIKU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. STANISŁAWA STASZICA W KOŃSKICH
13
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W KIELCACH
12
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. ADAMA MICKIEWICZA W KIELCACH
4
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W KIELCACH
8
SZKOŁA PODSTAWOWA W KAPAŁOWIE
1
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KOZŁOWIE
7
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W STADNICKIEJ WOLI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W STADNICKIEJ WOLI
8
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SZAŃCU
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK PUBLICZNYCH NR 3 W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM
3
WARMIŃSKO-MAZURSKIE PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRONOWIE GÓRNYM
9
SPOŁECZNY ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO-SZKOLNY 101 W OLSZTYNIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W UZDOWIE
9
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W IDZBARKU
1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PODLASKIEJ BRYGADY KAWALERII W SKARŻYNIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.GEN. JÓZEFA BEMA W BEMOWIE PISKIM
3
SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSZKOWIE
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ Z UKRAIŃSKIM JĘZYKIEM NAUCZANIA W GÓROWIE IŁAWECKIM
3
WIELKOPOLSKIE PIĄTKOWSKA SZKOŁA SPOŁECZNA IM. DR WANDY BŁEŃSKIEJ
10
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHWALIBOGOWIE
9
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W NOWEJ WSI
5
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KWILCZU
2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MATKI JADWIGI BORZĘCKIEJ ZGROMADZENIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
8
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PREZYDENTA RP EDWARDA RACZYŃSKIEGO W ROGALINIE
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W MOSINIE
11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ARKADEGO FIEDLERA
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KALISZU
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W KALISZU
5
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KPT. JÓZEFA REJDYCHA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KROTOSZYNIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ROMUALDA TRAUGUTTA
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. I DYWIZJI PANCERNEJ GEN. S. MACZKA
17
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 IM. JURIJA GAGARINA
10
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. JERZEGO KUKUCZKI
9
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO Z ODDZIALAMI INTEGRACYJNYMI
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM.MARII KONOPNICKIEJ
48
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. "JANA PAWŁA II" W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
6
SZKOŁA PODSTAWOWA W PAMIĄTKOWIE
2
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W DZIERZBINIE-KOLONII
8
ZESPÓŁ SZKÓŁ W JERCE
3
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PRZYKONIE SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA MARII KONOPNICKIEJ W PRZYKONIE
1
ZESPÓŁ SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1
2
ZACHODNIOPOMORSKIE KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II
29
PUBLICZNA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
4
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJACIÓŁ DZIECI W MIERZYNIE
10
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BEŁCZNIE
3
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. NOBLISTÓW POLSKICH SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO W SZCZECINIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W STOŁECZNEJ
18
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.GEN.STEFANA ROWECKIEGO-GROTA W ŻUKOWIE
11
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. LEONIDA TELIGI
22
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KPT.Ż.W. MAMERTA STANKIEWICZA W GRYFINIE
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA ŁOBEZ
18
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI
3
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3, IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŁOBZIE
6
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. JANA PAWŁA II W SZCZECINIE
15
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W SZCZECINIE
8
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. UNICEF W KOSZALINIE
17
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA
2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 IM. 12 PUŁKU UŁANÓW PODOLSKICH
1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 69 IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO
23
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W KOSZALINIE
4
Całkowicie:
3 429